Zincir İmalatı

Zincir İmalatı

Zincirler endüstriyel ortamlarda ve üretim alanında kullanımı yaygın olan ürünlerdir. Taşıma kaldırma ve tahrik gibi temel gereksinimleri karşılamakta oldukça etkili çözümler sunmasıyla zincir sistemleri ve endüstriyel üretim alanında kullanılmaktadır.

Zincir İmalatı

Zincir imalatı yapan firmalar arasında Vira Dişli ailesi olarak gerek tecrübemiz gerek kalitemiz ile memnuniyeti üst düzeyde tutmaktayız. Standartlara uygun olarak zincir imalatı yapan firmalar günümüzde teknolojinin gelişmesiyle artmış bulunmakta. Bizlerde bu sektörde misyonumuzu kullanarak farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz.

Zincir Çeşitleri

  • Yük taşıma zincirleri
  • Transfer zincirleri
  • Tahrik zincirleri

Zincir yapmadan önce firmaların zincir çeşidini öncelikle kullanım alanlarına göre tarafımıza bildirmeleri ve zincir seçimi yaparken temel kıstaslardan biri maruz kalınacak yüktür. Zincirler kullanım alanına ve uygulamaya göre bir güç aktarım potansiyeli taşımalı.

Endüstriyel Zincir

Firmaların özellikle kullanım alanlarının belirtmesi ve buna uygun standartların ve endüstriyel zincir çeşidinin belirlenmesi gerekmektedir.

İletişim

Zincir imalatı İkitelli’de bulunan fabrikamızda yapılmaktadır. Alanında uzman kadromuz sizlere en kaliteli ve uzun ömürlü zincirleri üretmekteyiz. Uygun fiyatlara profesyonel hizmet almak için web sitemizin iletişim araçlarını kullanabilir, teklif iste formumuzu doldurarak bizlere daha hızlı ulaşabilirsiniz.Ara