Modül Dişli

Modül Dişli

Modül dişliler hareket aktarmak için kullanılan çeşitli profillerde üzerinde diş açılmış makine elemanıdır. Modül dişli çarklar ile hareketlerin yönünü değiştirmek, hızını ve torkunu gücü birbirlerine bağlı olarak verim kaybı ile değiştirmek mümkündür. Modül dişlilerin çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitleri sıralayacak olursak;

  • Düz dişli
  • Sonsuz dişli
  • Helis dişli
  • Konik dişli
  • Çavuş dişli vb.

Dişli çarklar tek başlarına kullanılmazlar. Anlamlı bir sistem için en az iki dişli çarklar kullanılmalıdır. Modül dişliler genellikle otomobil vites kutusu, mikser, mekanik saat, bisiklet, el matkabı vb. makinalarda dişliler vardır.

Modül Dişli İmalatı

Modül dişli imalatı dişlinin çeşitlerine ve kullanım alanlarına göre yapılıyor. Aynı zamanda kullanılacak malzeme ve yapılacak her işlem önceden planlanıyor. Özel siparişleriniz için modül dişli imalatı hizmetimiz vardır. Modül dişli talebinde bulunan firmalar için alanında uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız aracılığı ile kaliteli ve uzun ömürlü modül dişli imalatı hizmeti sunmaktayız.

Vira dişli firması olarak modül dişli imalatı ile Türkiye’nin her noktasına hızlı teslimat imkânı ile kolaylık sağlıyoruz. Modül dişli imalatı yaptırmak isterseniz teklif iste formunu doldurarak bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Modül Dişli Fiyatları

Modül dişli fiyatları imalatta kullanılan malzeme ve yapılan her işleme göre değişiklik gösterir. Sektörde modül dişli üretimi, modül dişli imalatı ve modül dişli satışı gibi konularda hizmet veren ve bu alanda birçok rakibimiz olduğu gibi kalitemizin de bizi farklı kılması ve tercih edilebilir bir firma olduğumuzu göstermektedir.

Modül dişli fiyatları modül dişlinin çeşidi kullanım alanı ve kullanılan parça ile belirlenir. Modül dişli fiyatları firmamız tarafından taleplerinize uygun olarak hazırlanıyor ve sizlere sunuluyor. Teklif iste formumuzu kullanarak fiyat alabilir detaylı görüşme sağlayabilirsiniz.

Modül Dişli İmalatı İkitelli

Modül dişli imalatı İkitelli’de bulunan fabrikamızda profesyonel ortamlarda uzman kadromuz tarafından itina ile yapılıyor. Firmamız İstanbul gibi büyük bir şehirden sadece şehir içi değil aynı zamanda Türkiye’nin tüm illerine de modül dişli imalatı, modül dişli satışı gibi hizmetleri de hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır. Modül dişli imalatı ikitelli aramalarınız sonucu web sitemizde detaylı bilgilere ulaşabilir iletişim sayfamızdan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Modül dişli nedir, modül dişli üretimi nasıl yapılır, modül dişli imalatı ve modül dişli fiyatları hakkında daha fazla bilgi ve sipariş için web sitemizin iletişim araçlarını kullanarak bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.Ara