Hakkımızda

Biz kimiz?

Dişli sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemiz ve alanında uzman kadromuz ile müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayarak kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz. Vira Dişli firması olarak internet ortamında kendimize geniş bir yer ayırarak teknolojiyi yakından takip ederek daha fazla kitleye ulaşmanın gayesi içerisindeyiz.

 

Dişli üretimi ile hem ülke ekonomisine hem de sanayimize olan katkımızın farkındalığı ile hareket ediyor, gelişen üretim anlayışını profesyonel ortamlarda uzmanlar tarafından hayata geçiriyoruz. Firmaların dişli ihtiyacını özel taleplerini son teknoloji ekipmanlar kullanarak kaliteli ve başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Uzun ömürlü, dayanıklı ve güçlü ürünleri müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyatlara üretim sağlayarak satış hizmeti sunmaktayız.

 

Gelişen teknoloji ile birlikte Vira Dişli olarak kendimizi sürekli geliştiriyor vizyon sahibi firma olarak yolumuza devam ediyoruz. Modül dişlisi, triger dişlisi, zincir dişli grupları hakkında web sitemizde sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Detaylı bilgi ve iletişim için Vira Dişli web sayfamızda bulunan teklif iste veya diğer iletişim sayfalarından bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Tecrübe

40 Yılı aşkın tecrübeyle hizmet veriyor vizyonumuzu her geçen gün geliştiriyoruz.

Profesyonel Ekip

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile başarılı işlere imza atıyoruz.

Güvenilir Hizmet

Satış öncesi ve sonrası güvenilir alışveriş ve iletişim ile memnuniyetinizi esas alıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Bizi tercih eden firmaların memnuniyetleri adına her geçen gün daha çok çalışıyoruz.

Vizyon

Her geçen gün gelişen ve büyüyen teknolojiyi yakından takip ediyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Kalite anlayışımızı her zaman üst düzeyde tutarak adımıza yakışır bir şekilde yolumuza devam etmek.

Misyon

Bugünlerimizde büyük emeği olan ve firmamızı her zaman zirveye taşıyan tecrübemiz, deneyimli kadromuz ve misyon sahibi kuruluş olarak daima güçlü ve öncü olmaya çalıştık.

Kalite Politikamız

Başarımızın arkasında yatan en büyük etkenlerden biriside her zaman önemsediğimiz kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliktir. Memnuniyeti beraberinde getiren kalitemiz sizinle birlikte her zaman daha iyi olacaktır.

Hedefimiz Sektörde Daima Öncü Olmak!

40 yılı aşkın tecrübelerimizi sektördeki başarımız ve müşteri memnuniyeti ile taçlandırdık!

40

Yıllık Tecrübe

1300

m² Üretim Tesisi

16

Kişilik Uzman Ekip

Ara